B612 Uygulaması Nasıl Kullanılır

B612 programını duymadık demeyin sakın. Yoksa siz selfie çılgınlarından değilmisiniz ? Selfie çılgınıyım diyorsanız bu uygulama tam size göre.  B612 uygulaması size tek elinizle ön kameranızı kolaylıkla kullanma şansını size sunuyor. Android uygulamasında 53, IOS uygulamasında ise 49 filtresi bulunan bu güzel uygulama isminide Dünyaca ünlü hikaye olan Küçük Prens’te adı geçen bir gezegenden alıyor.

Uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları editlemek ve sosyal ortamlarda paylaşmakta oldukça kolay ve hızlı. B612 uygulamasının en beğendiğim özelliği ise filtreleri fotoğrafı çekmeden önce uygulayabiliyor olması. Bu şekilde hangi filtrenin olduğunuz yere ve ışığa göre daha doğru olduğunu görerek zamandan kazanarak doğru filtreleme yapabiliyorsunuz.

b612-selfie-uygulamasi-nasil-kullanilir

B612 uygulamasında filtreler arasında dolaşmakta çok basit. Tek yapmanız gereken ekranı sağa ve sola sürüklemek. Diğer güzel özelliklerinden biriside fotoğrafın odak noktası dışında kalan alanları blurlaması. Program beğenmediğiniz fotoğrafları saklamıyor saklamanız için kaydetmeniz gerekiyor buda telefonunuzun fotoğraf çöplüğüne dönmesini engelliyor. Kolaj özelliğinede sahip olan program sayesinde çektiğiniz fotoğraflardan kolayca kolaj hazırlayabiliyorsunuz.

Line tarafından hazırlanan B612 uygulamasını AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. B612 Uygulaması Nasıl Kullanılır için yorumda bulun

    B612 Uygulaması Nasıl Kullanılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak B612 Uygulaması Nasıl Kullanılır için ilk yorumu yapabilirsin.