2014 Yılının en iyi çıkış yapan şarkıları

 Bu yılın en iyi çıkış yapan seslendiren birisi olan İrem Derici Zorun ne sevgilim, Kalbimin tek sahibine ve Bir miyiz gibi şarkıları ile şüphesiz en iyi çıkış yapan kadın seslerin başında gelirken, Muhteşem sesi ve yorumu ile İlyas Yalçıntaş “İncirler olana kadar” şarkısı ile büyük beğeni kazandı.

Yılın son çeyreginde usta ses büyük söz yazarı Yıldız Tilbe “Aşkın şivesi sensin” diyerek klasik olacak bir şarkıya daha imza attı.

Şüphesiz 2014 yılında en çok duyduğumuz isimlerden biriside Soner Kabadayı ile Sıla oldu. Bu ikilinin tüm şarkıları ve klipleri hit olurken Popüler müziğün aranan kanları olduklarlarını ispat ettiler. Bu yıl yine DJ, aranjör gibi alt yapı ustalarının yılı oldu, İskender Paydaş, Ozan Doğulu gibi isimlerin Tarkan, Ece Seçkin ” Zorunamı gidiyor “, Atiye gibi bir çok ünlü ile çalışmaları göz doldurdu. 

Berkay’ın bu yıl göstermiş olduğu performansı ise dikkatlerden kaçmadı. Bu yılın yine en iyileri arasında Demet Akalın şarkıları vardı.

Ya sizin beğendiğiniz en iyi ses ve şarkı hangisi idi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2014 Yılının en iyi çıkış yapan şarkıları için yorumda bulun

    2014 Yılının en iyi çıkış yapan şarkıları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2014 Yılının en iyi çıkış yapan şarkıları için ilk yorumu yapabilirsin.